Yüz gerdirme durumu günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Her ne kadar daha çok kadınlar tarafından daha fazla tercih edilse de bu yöntemi erkekler de kullanabilmektedir. Yüz gerdirme ameliyatla da yapılan bir işlem olmakla beraber artık teknolojinin gelişmesiyle ameliyatsız bir şekilde de yapılabilmektedir. Bazı yöntemler kullanılarak ameliyatsız yüz germe işlemi uygulanabilmektedir.

Ameliyatsız yüz germe kadınlar kulübü yorumları; bu yöntemin özellikle bıçak altına yatmak istemeyen kişiler için oldukça iyi olduğunu söylemektedir. Etkili bir yöntem olan Ultherapy ile kişilerin diledikleri bölge gerilebilmektedir. Bu da ameliyat olmayan kişilerin içini daha da rahatlatabilmektedir.

Ameliyatsız yüz germe ile tek seans ile yüz ve boyun germe

Kişiler çoğu zaman yüzlerinin ve boyunlarının sarkıklığından şikâyet edebilmektedir. Bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler bıçak altına yatmadan yüzlerini germek istemektedir. Her ne kadar kendileri bazı kremler ve yöntemler uygulasa da bu durumlar pek etki gösterememektedir. Ameliyat olmadan bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler için Ultherapy yöntemi etkili olmaktadır. Bu yöntemle kişiler tek bir seansla yüzlerini gerebilmektedir. Ultherapy yöntemi; cildin alt katmanlarında yer alan dokulara odaklanmış ses dalgaları gönderme yöntemidir. Bu ses dalgaları sonucunda kollajen üretimi uyarılır ve ciltte sıkılık ve gerginlik sağlanır.

Ameliyatsız yüz germe kadınlar kulübü yorumlarına bakıldığında da en fazla tercih edilen yöntemlerden bir tanesi Ultherapy yöntemi olduğu görülmektedir. Bu yöntem ile cilt altındaki kollajen artışı sağlanır bu artışla beraber bağ dokularında güçlenme gerçekleşmektedir. Tüm bunlar cildin daha sıkı bir hâl almasını sağlamaktadır. Ultherapy yöntemi uygulandıktan sonra kırışıklarda gözle görülür bir azalma yaşanmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Ultherapy yönteminde, ultrasonik adı verilen ultrason dalgaları yer almaktadır. Bu dalgalar yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıkları gidermek için kullanılmaktadır. Bu uygulamanın başlığı cilde dokundurularak cildin ve cildin altının katmaları cihazda görüntülenebilmektedir. Ultherapy yönteminin uygulanacağı bölgelerde 3mm ve 4,5 mm cildin altına, ultrasonik dalgalar gönderilmektedir. Bu dalgaların gönderimiyle taşıyıcı bağ dokularında kollajen artırımı sağlanmaktadır. Uygulama yapıldıktan 1-2 hafta içerisinde etki gözle görülür derecede hissedilmeye başlanmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Ultherapy sistemiyle yüz ve boyun germe işlemleri gerçekleşmektedir. Kişiler ameliyatsız yüz germe kadınlar kulübünde yöntemin süresini de merak etmektedir. Yüz germe süresi, germe işlemini yapılacağı bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kimi zamanlarda insanlar birden fazla bölgede işlemin uygulanmasını isteyebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin