Göğüs küçültmek tıpkı göğüs büyütmek de olduğu gibi çokça tercih edilen bir estetik ameliyat türü olmaktadır. Göğüs küçültme ameliyatları 18 yaşını geçmiş ve artık vücut sistemi yerine oturmuş her birey tarafından yapılabilmektedir. Bu ameliyatlar kimi zamanda sağlık açısından tehlike arz ettiği için yapılabilmektedir. Bir hastalık sonucu olduğundan veya bir hastalığın habercisi olduğu için göğüs küçültme ameliyatları da yapılabilmektedir. Genel olarak ise bu durumdan rahatsız olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Göğüs küçültmek fiyatları 2019 hakkında merak edilen ve en çok sorulan soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl yapılmaktadır?

Meme küçültme ameliyatından önce hastanın sağlık durumu, herhangi başka bir rahatsızlığının olup olmadığı konusunda tahkikler yapılmaktadır. Eğer kişi ameliyat olmaya uygunsa bu durumdan sonra ameliyat süreci başlamış olur. Ameliyat öncesinde kişiye genel anestezi yapılmaktadır. Ameliyatların süreci de genelde zorluğuna göre 2-4 saat sürmektedir. Göğüs küçültme ameliyatında genel olarak göğsün genel yapısı bozulmamaya çalışılmaktadır. Ameliyatta göğsün başından aşağıya bir kesi açılmaktadır. Gerekiyorsa cerrahlar göğüs altı operasyonlarla da çalışabilmektedir. Göğüs küçültmek fiyatları 2019 genel olarak ameliyatın durumuna bağlı olarak değişebilmektedir. Göğüs küçültme ameliyatlarında içerideki fazla doku alınmaktadır. Doku alındıktan sonra meme ucunun yeri de değiştirilerek ameliyat sonlandırılmaktadır.

Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Emzirme yapabilir miyim?

Meme küçültme ameliyatı olmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de kişinin emzirmeye devam edip edemeyeceği olmaktadır. Bu durum hastanın kendisine bağlı olmaktadır. Eğer hasta emzirmeye devam etmek istiyorsa bunu ameliyat öncesi doktora belirterek ameliyatın buna uygun şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Göğüs Küçültme Fiyatları

Göğüs küçültme ameliyatı olmak isteyenler fiyatlarını da merak etmektedir. Göğüs küçültmek fiyatları 2019 şehirden şehre, kişiden kişiye, hastaneden hastaneye göre değişiklik göstermektedir. Cerrahın bu konudaki uzmanlığı, ameliyatın zorluğu gibi konular da bu estetik ameliyatın fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Kimi zaman göğüs küçültme ameliyatıyla birlikte kişiler göğüs dikleştirme ameliyatı da olmak istemektedir. Bu da fiyat dâhilinde olursa fiyatlarda artış olmaktadır. Kişilerin istediği ameliyat durumuna göre de ameliyatın fiyatında değişiklik olabilmektedir. Siz de genel olarak fiyatlar, uzmanlar hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi arayarak veya Whatsapp hattından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin