Estetik ve plastik cerrahinin son zamanlarda gelişme göstermesi pek çok kişinin farklı bölgelerden estetik ameliyat olmasını da kolaylaştırmıştır. İnsanlar memnun olmadıkları bir bölümlerinden estetik operasyon geçirerek, istedikleri birine dönüşebilmektedir. Günümüzde ünlüler de dâhil olmak üzere pek çok kişinin tercih ettiği bir estetik ameliyat bulunmaktadır. Hollywood yanağı fiyatıyla merak edilen estetik türlerindendir. Bu ameliyat günümüzde yalnız kadınlar tarafından değil aynı zamanda erkekler tarafından da tercih edilen bir ameliyat türü olmaktadır. Genellikle Hollywood karakterlerinde görülmesinden dolayı bu ismin verildiği estetik türünün nasıl olduğu da merak edilmektedir.

Hollywood Yanağı Nedir?

Hollywood yıldızlarında genel olarak üçgen yüz hatları bulunmaktadır. Bu yüz hatları kadın olsun, erkek olsun pek çok kişiyi etkilemektedir. Bu yüz hattına sahip olmak isteyenler de bu tür bir estetik ameliyat olmak istemektedir. Hollywood yanağı fiyatıyla beraber bu ameliyatın nasıl yapıldığı da merak edilmektedir. Bu estetik operasyonunda yanağın içindeki yağlar alınmaktadır. Bundan sonra çene kemiğinin üzerinde yer alan yağ dokusu da çıkartılmakta ve bu bölgede bir çöküntü veya çukur oluşturulmaktadır. Bichectomy adı da verilen bu yöntem günümüzde genç yaşlı, kadın erkek demeden pek çok kişide kullanılmaktadır. Hollywood yanağı fiyatının önemi de bunu yaptıracaklar için önemli olabilmektedir.

Hollywood Yanağı Estetiği Nasıl Yapılır?

Hollywood yanağı fiyatı estetiğin yapılış şekline göre belirlenebilmektedir. Peki, bu ameliyat nasıl yapılmaktadır. Bu operasyonun uygulanmasında hastanın tercihine veya operasyonun zorluğuna göre lokal veya genel anestezi yapılabilmektedir. Bu ameliyatta önce ağız içinde küçük bir kesi açılmaktadır. Bu açıklıktan o bölgede yer alan yağ dokusunun %30-40 arasında bir bölümü dışarı alınmaktadır. Ameliyat genel olarak yaklaşık yardım saatlik bir operasyonla yapılmaktadır. Kesik izi de genelde yanağın içinde olduğu için operasyon geçiren kişilerin estetik açıdan herhangi bir sorun yaşamaması da sağlanmaktadır. İşlemden sonra ise zaman zaman ağrı ve sızılar olabilmektedir. Bunlar da ufak ağrı kesicilerle giderilmektedir. Ağrı ve sızıların nedeni iyileşmenin ve dikişin kapandığının göstergesi olmaktadır.

Hollywood Yanağı Fiyatı ne kadar?

Bişektomi adıyla da anılan Hollywood yanağının fiyatının ne kadar olduğu da merak edilmektedir. Bu ameliyatın nerede yapıldığı fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Hastaların ameliyatının zorluğu, ameliyatı gerçekleştiren doktorun uzmanlığı, genel mi yoksa lokal anestezi mi kullanıldığı gibi unsurlar bu operasyonun fiyatını belirlemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin