Göğüsler, kadınlığın sembolü ve emzirmenin temel işlevi olsa da kadınların fiziksel görüntüleri için en çok dikakt ettiği bölgeler arasında bulunuyor. Göğüslerini beğenmeyen, hastalıklar nedeniyle göğüslerini kaybeden kadınlar psikoljik olarak zor bir döneme girebiliyor ve kendilerini üzüyor. Ancak gelişen tıp teknolojisi sayesinde silikon ile göğüsler eski halinden de daha güzel olabiliyor. Silikonlu göğüs ile kadınlar eski mutlu ve neşeli günlerine tekrar dönüyor.
Silikonlu göğüs işlemi için uygulanan meme protezi ise oldukça ağrısız ve acısız bir işlem olarak kabul ediliyor. Göğüslerinden memnun olmayan kadınlar silikon ile göğüslerini büyütebilir ya da sarkmaların önüne geçebilir. Özellikle doğum ve emzirme süreçleri sonunda sarkan göğüsler için en doğru ve kesin çözüm meme protezi ile sağlanmaktadır.

Göğüs Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır?

Göğüsleri küçük olan kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen slikon implant yani meme büyütme işlemi, protezler ile göğüsün istenen büyüklüğe gelmesini sağlamaktadır. Güzel ve büyük göğüslere sahip olmanın en kolay ve etkili yolu olan silikon göğüs uygulaması ile, hacmini ve şeklini kaybeden memeler tekrar güzelleşecektir. Genetik faktörler ya da sonradan yaşanan gelişmeler neticesinde göğüslerden birinin küçük ya da büyük olması durumu da silikonlu göğüs uygulaması ile tedavi edilmektedir.
Kadınlar için en önemli vücut bölgelerinden biri olan göğüsler, daha dolgun, büyük ve iri olabilir; istenen güzel ve etkili görünüme kısa sürede ulaşılabilir.
Silikonlu göğüs işlemi sadece var olan memeleri düzeltmek için değil, doğuştan göğsü olmayan kadınlarda da yapılmaktadır. Güzel göğüslere sahip olmak için mutlaka doktorunuzla iletişime geçmeli ve bir an önce doğru kararı vermelisiniz.

Göğüslere Silikon Uygulaması

Aynada kendini mutlu görmek isteyen kadınlar silikonlu göğüsleri ile aradıkları mutluluğa kavuşuyor. Silikonlu göğüs uygulaması hiçbir yan etkiye sebebiyet vermiyor ve kısa sürede hastalar günlük işlerine dönebiliyor. Silikonlu göğüsler ile bedensel ve ruhsal iyileşmeler yaşanıyor ayrıca kişilerin özgüveni de yerine geliyor bu sayede sosyal çevrede genişliyor.
Silikonlu göğüs için şekiller de bulunuyor, damla ya da yuvarlak protezler ile göğüslerin şekline ve büyüklüğüne karar verilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin