Ultherapy günümüzde sık sık kullanılan bir estetik yöntemidir. Bu yöntemle insanlar ameliyat olmadan yüzlerini gerdirebilmektedir. Bu yöntemde uygulanan sistem kullanıcıların cilt altındaki kollajen dokunun uyarılmasını sağlamaktadır. Bu da hastaların cerrahî bir müdahaleden ziyade doğal bir yöntemle ciltlerinin gerilmesini sağlamaktadır. Pek çok insan her ne kadar ilaç, krem, maske kullansa da istediği sonuca ulaşamamaktadır. Ultherapy fiyatı yöntemi kadar merak edilmektedir. Bu yöntemde hastaların istedikleri görünüme kısa sürede kavuşmasını sağlamaktadır. Bu yöntem yüzle beraber; boyun, alın, şakak bölgeleri ve dekolte bölgelerinde de uygulanabilmektedir.

Ultherapy Nedir?

Ultherapy yöntemi, ameliyatsız yüz germe isteyen fakat bunu ameliyatla yapmak istemeyenlerin kullandığı bir yöntemdir. Cildindeki kırışıklardan ve sarkıklardan şikâyetçi olan kişiler Ultherapy yöntemini kullanarak istedikleri bir görünüme kavuşabilmektedir. Bu yöntemde bir başlıkla cildin 3mm ile 4,5mm altına etki sağlanabilmektedir. Yöntemin uygulanmasını istenilen yere Ultrasonik adı verilen ses dalgaları gönderilmektedir. Bu ses dalgaları hastaların cildinin altına etki ederek kollajenleri uyarmaktadır. Bu uyarım ile bağ doku yavaş yavaş güçlenmeye başlamaktadır. Bağ dokunun güçlenmesi ciltte doğal bir gerilmenin oluşmasını sağlamaktadır. Bu yöntem aynı zamanda hızlı olduğu için de birçok kişi tarafından kullanılabilmektedir. Hastalar yöntem uygulandıktan kısa bir süre içerisinde taburcu olabilmektedir. Ultherapy fiyat konusu yönteminde nasıl yapıldığına bağlı olabilmektedir. Bu yöntemden yaklaşık 2 hafta sonra etkiler tam olarak görülmeye başlayabilmektedir. Etkinin süreci kişiden kişiye de değişiklik gösterebilmektedir.

Ultherapy Fiyatları

Ultherapy fiyatları da hastalar tarafından sık sık merak edilen konular arasında yer almaktadır. Hastalar bıçak altına yatıp acı çekmek yerine bu yöntemle sıkıntılarından kurtulmak istemektedir. İşte bunun için fiyat araştırması yaparak en uygun ve en kaliteli bir yerde yöntemi uygulatmak isteyebilmektedir. Fiyatlar elbette şehirden şehre farklılık göstermektedir. Bir şehirde fiyat farklı diğer bir şehirde ise başka bir fiyat verilmektedir. Hastanenin ekipmanı, uzman kadrosu, yöntemin ne kadar süreceği ve hangi bölgelere uygulandığı gibi unsurlar da fiyatta belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır. Siz de fiyat konusunda ve Ultherapy yöntemi hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan numaramızdan ve Whatsapp hattından bize ulaşarak ayrıntılı bir bilgi alıp dilerseniz uzman kadromuzdan bir randevu alarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin