Yüz gerdirme yöntemleri günümüzde pek farklı yollarla yapılmaktadır. Dileyenler yüz gerdirme fiyatları hangi yöntemin kullanılacağı ile ilgili olabilmektedir. Yüz germe işlemlerini ameliyatla dileyenler daha farklı yöntemlerle yapabilmektedir. Günümüzde teknolojinin üst seviyelere ulaşması sağlık alanında da etkili olabilmektedir. Estetik alanında kullanılan yöntemler artık hastaların bıçak altına yatmasını engellemektedir. Bu da hastaların hızlı bir şekilde yatırımlarını yapmasını sağlayan unsurlar arasında yer alabilmektedir. Yüz gerdirme fiyatları da kişilerin kullandığı yöntemlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yüz Gerdirme Yöntemleri Nelerdir?

Yüz gerdirme yöntemleri arasında günümüzde pek çok uygulama yer almaktadır. Bunlardan ilki ameliyat ile botoks uygulaması veya derinin ameliyatla gerdirilmesi olmaktadır. Bu yöntem eskiden sıkça kullanılsa da teknolojinin estetik alanında yaptığı devrimlerden sonra kullanılmamaya başlamıştır. Bu yöntemden sonra özellikle son dönemlerde pek çok kişinin kullandığı Ultherapy yüz gerdirme fiyatları da hastaların merak ettikleri konu hakkında olabilmektedir. Bu yöntemde kullanıcıların deri altındaki kollajen hücreleri harekete geçirilmektedir. Bu hareket sonrasında da bağ dokular güçlenmektedir. Bağ dokuların güçlenmesinden sonra ciltte germe hareketi doğal olarak oluşmaktadır. Bunun yanında bir de hastaların sık sık başvurduğu bir yöntem olarak altın iğne yöntemi yer almaktadır. Altın iğne yönteminde de hastalara uygulamayla 49 iğne barındıran bir yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntem de hastaların cilt altının 4 mm altına etki etmektedir. Altın iğne yöntemi de Ultherapy yöntemi gibi oldukça kısa bir sürede bitirilmektedir. Bu yöntemle sadece yüz gerdirme işlemi değil aynı zamanda akne, sivilce ve siyah noktalardan kurtulma işlemleri de gerçekleşebilmektedir.

Yüz Gerdirme Yöntemleri Fiyatları?

Yüz gerdirme fiyatları hastalar tarafından merak edilmektedir. Hastalar kendi bütçelerine uygun yöntemleri kullanmak istemektedir. Yüz gerdirmede birden fazla yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin nasıl olduğunu yukarıda dile getirmiştik. Bu yöntemlerin uygulanışı, süresi, uygulamayı yapan doktora göre fiyatlarda da değişiklik olabilmektedir. Bu fiyatlar şehirden şehre ve hastanelere göre de değişiklik gösterebilmektedir. Yüz gerdirme yöntemi yaptıran hastalar bazen birden fazla bölgelere gerdirme yöntemi yaptırabilmektedir. Bu da fiyat üzerinde belli bir etkiye sahip olmaktadır. Eğer siz de yüz gerdirme yöntemlerinden birini kullanmak istiyorsanız sitede yer alan telefon numaramızdan ve Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir ve merak ettiğiniz sorular hakkında bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin